Defenders Of Heven

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#11 2007-08-16 16:38:24

warsylia

Zaawansowany

5548414
Skąd: Lubsko - Poland
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: grupa III

to może zabierzemy mu krupuwke ?? razem ale ktoś z nas ją przejmie ale razem będziemy z niej korzystać bo razem ją odbiliśmy, kto ma konsula czy innego podbieracza ??
http://img223.imageshack.us/img223/1819/doh2gx1bf7.jpg


Ubić niewiernego to nie zbrodnia to droga do nieba...

Offline

 

#12 2007-08-16 18:15:36

moco1

Uczeń

3264913
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 9
Punktów :   

Re: grupa III

Ja jestem chętny na taką akcję. Niestety nie mogę robić jeszcze konsula, więc dysponuję tylko wojskiem. A co do crupówki to mam jeszcze pytanie do bardziej wtajemniczonych, a za bardzo nie chce mi sięczytać i przeglądać ogólnego forum gry. Jeżeli trzymam tam wojsko z innej osady w crupówce jako posiłki, to czy to wojsko pobiera zboże ze swojej macierzystej osady? Bo jak zrobić, żeby produkować wojsko w osadzie, gdzie produkcja surowców jest duża, ale zużycie zboża też jest duże?
To tyle z teorii gry:) Mam nadzieję, że ktoś się pofatyguje, żeby udzielić mi wyczerpującej odpowiedzi.
Jeśli nikt nie może przejąć osady, to trzeba by było ją zniszczyć i budować od zera. Tylko ta pierwsz opcja jest korzystniejsza.

Offline

 

#13 2007-08-16 19:04:44

KLIKA

Zaawansowany

status AQQ
Gadu-Gadu
Call me!
Skąd: W.
Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 31
Punktów :   
WWW

Re: grupa III

wojsko wysłane na posiłki zżera zboże tam gdzie zostało wysłane, jeżeli trzymasz je w cropie - tam je żywisz


Życie nie powinno być podróżą do grobu, której celem jest dowiezienie do końca atrakcyjnych i dobrze zachowanych zwłok. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy d..., krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA!"

Offline

 

#14 2007-08-16 20:40:41

warsylia

Zaawansowany

5548414
Skąd: Lubsko - Poland
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: grupa III

KLIKA potwierdzam co mówisz


Ubić niewiernego to nie zbrodnia to droga do nieba...

Offline

 

#15 2007-08-16 21:05:18

moco1

Uczeń

3264913
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 9
Punktów :   

Re: grupa III

Zatem po otrzymaniu wyczerpującej odpowiedzi, możemy teraz się zająć sprawą właściwą:) Po pierwsze trzeba nam policzyć liczbę chętnych w naszej grupie, którzy chcieliby zawalczyć o tą crupówkę i potem czerpać z niej małe "co nieco". Myślę, że zbieranie zgłoszeń trochę potrwa 1-2 dni. Jeśli ktoś już wyrazi chęć to warto przy wyrażaniu chęci dodać swoje atuty militarne, czyli to, co może dać - poświęcić. Znając siły, jakimi dysponujemy, możemy wtedy zorganizować jakiś atak, byle szybki i skuteczny, a także natychmiastową obronę po zdobyciu osady, gdyż mam nadzieję, że to będzie "blitz krieg" - jedna noc. Myślę też, że warto by było użyć w tych działaniach konsula, żeby nie niszczyć już tego, co przeciwnik nam sprezentował budując własnymi siłami:)

Offline

 

#16 2007-08-16 21:33:49

KLIKA

Zaawansowany

status AQQ
Gadu-Gadu
Call me!
Skąd: W.
Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 31
Punktów :   
WWW

Re: grupa III

warsylia napisał:

KLIKA potwierdzam co mówisz

uff, warsylio, jestem zaszczycona


Życie nie powinno być podróżą do grobu, której celem jest dowiezienie do końca atrakcyjnych i dobrze zachowanych zwłok. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy d..., krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA!"

Offline

 

#17 2007-08-17 08:34:33

moco1

Uczeń

3264913
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 9
Punktów :   

Re: grupa III

Minęła noc i odzewu brak:) Dziś po 15 będę miał możliwość zrobienia badań nad konsulem. Później trzeba by go wyszkolić.
Czy ktoś się piszę w końcu na tą akcję?
Jestem dziś tymbardziej zdeterminowany, iż usunięto moją farmę z gry i teraz muszę jeździć na dalsze wyprawy:-/

Offline

 

#18 2007-08-17 09:35:08

warsylia

Zaawansowany

5548414
Skąd: Lubsko - Poland
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: grupa III

moco1 napisał:

Minęła noc i odzewu brak:) Dziś po 15 będę miał możliwość zrobienia badań nad konsulem. Później trzeba by go wyszkolić.
Czy ktoś się piszę w końcu na tą akcję?
Jestem dziś tymbardziej zdeterminowany, iż usunięto moją farmę z gry i teraz muszę jeździć na dalsze wyprawy:-/

jak naczelny wodzu tej grupy i sojuszu mówie że w tej akcji musi wziąć cała nasza grupa... jeśli ktoś nie ma zamiaru brać w tym udział niech wystapi!!


Ubić niewiernego to nie zbrodnia to droga do nieba...

Offline

 

#19 2007-08-17 12:07:01

Kacper_M

Administrator

6329238
Call me!
Skąd: Sobkowice
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 61
Punktów :   

Re: grupa III

Ja się pisze z wielką chęcią na rzeź Moi miecznicy nie mieli dawno krwi na mieczach a jest ich ponad 500 gotowych na tą wiochę xD Dajcie im tylko sygnał a zrobią tam porządek Do walki !!!! Tylko podajcie która to będzie noc bo muszę sobie zrobić placyk turniejowy do tamtej nocy żeby lepszego buta mieli chłopcy


"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni"
Jak się bawić to się bawić. Drzwi RO****AĆ, nowe wstawić

Offline

 

#20 2007-08-18 08:58:08

warsylia

Zaawansowany

5548414
Skąd: Lubsko - Poland
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: grupa III

kacper masz jakiegoś def'a?? Bo to też jest potrzebne


Ubić niewiernego to nie zbrodnia to droga do nieba...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anime-gift.pun.pl www.volleycentrum.pun.pl www.shugo-chara-world.pun.pl www.darksoldierss.pun.pl www.bricobrzeg.pun.pl